Streetwear Hoodies IDENTITY

(1 customer review)

54.00

Identity – Eagle Land
“Identity” vjen si jehonë revolucionare për të ri-konfirmuar se kush jemi. Ajo është një thirrje për në gjenezë, nga ku zë fill gjithçka. Është kujtesa që na e shpërfaqin të huajt që vijnë dhe prezentimi që ata i bëjnë Shqipërisë si vend i shqiponjave.

Hoodie
E punuar me shumë dashuri dhe kujdes nga GURMALI, një djalë gjakovar i cili la gjithcka për tju dedikuar asajt qe ka pasion, qepja e Hoodie dhe T shirt me stil streetweare. Një pasion i cili poashtu eshte si i joni, kujdesien dhe rendesia qe i japim cdo detaji për ti kënaqur 100% klientët tanë.

Produkt Made in Albania qe fare mire mund te themi jemi ma të fortët në botë.

Detajet
Vjen me menge te gjata pasi ti mund te futesh gishtat ne te, ne kohe kur eshte ftohte. Materiali eshte 100% pambuk, lahet me dore ne 30 grade. ( Ne vete i plasim ne lavatrice por qe nuk na e keshillojne prodhuesit 😀 )

Cmimi 5500 Leke

Additional information

Weight 0.510 kg
Masa

M, L, XL, XXL

1 review for Streetwear Hoodies IDENTITY

    Albanianblood
    October 23, 2023
    Jam Shum i Kënaqur , 100% Si Në Foto , Super Kualitet Dhe Cilesia Top , Suksese gjithmonë
Add a review
Review now to get coupon!

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: N/A Categories: ,