Fanella Kombetares / Albania Jersey

(3 customer reviews)

29.00

Çdo herë që luan kombëtarja pavarësisht sportit, kurrë se kemi pasur një fanellë unifikuese, një fanellë e cila e përfshinë të gjithë kombin në sport. Nje fanellë qe mund ta marrësh kudo në ngjarje sportive apo aktivitete sportive. Një fanellë që mbartë nje mesazh dhe që shpreh dëshirën e gjithë shqiptarëve për 1 Komb 1 Kombëtare 1 Ligë Shqiptare. 12 personifikon lojtarin e 12- të, të ekipit dhe vitin 1912 të krijimit të shtetit shqiptar kur ishin bashkë të gjithë territoret shqiptare.

Cmimi 3000 Leke

SHENIM! Shitjet fillojne me date 27 shtator 2023

Shenim per dergesat ne Evrope dhe Amerike.
Per shkak se paketimi me karton eshte i rende dhe per kete asye rrisin kostot e transportit, fanellat do ju vine ne paketim tjeter me te lehte.

Additional information

Weight 0.195 kg
Masa

S, M, L, XL, XXL, XXXL

3 reviews for Fanella Kombetares / Albania Jersey

  Enkeleu
  September 14, 2023
  Kualiteti i mirë, dizajni shumë i mirë, dhe kujdesi ndaj klientit super i mirë.
  Biorni
  August 24, 2023
  Super cilesi 👌
  Erti
  August 14, 2023
  Shum e mir bluza
Add a review
Review now to get coupon!

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: N/A Category: