Shall Shqipnie / 1 copë / 700 Leke

(3 customer reviews)

6.80

Shall Shqipnie, produkti me i ri i TFORTEVE bashkpunim me cunat e Speed-it. Me dizanj unik dhe te vetmet ne shqiperi ne llojin e tyre.  Shume perdorimshme dhe per cdo stine. Sasia e LIMITUAR! MERRI

 

Description

Postojme Gjithe Boten!
Per postimet jashte Shqiperie keni disa menyra pagese dhe transporti.

Additional information

Weight 0.066 kg
Zgjidh Modelin

SpeedHunters, Tfortit, Shqiponje

3 reviews for Shall Shqipnie / 1 copë / 700 Leke

  Shall Shqipnie / 1 copë / 700 Leke photo review
  Elton
  May 11, 2023
  Transporti edhe me postën Shqiptare sigurt, shpejt, mirë dhe lirë.
  Taulant
  May 11, 2023
  Pershendetje vlla, e kam mare porosin faleminderit shume 💪🇦🇱
  Shall Shqipnie / 1 copë / 700 Leke photo review
  Albioni
  May 11, 2023
  Forca Shqiperia
Add a review
Review now to get coupon!

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: N/A Category: Tags: ,