Varse Celsash SpeedHunters

7.00

Varse Celsash me shprehje nga TFORTIT dhe SPEEDHUNTERS ALBANIA, produkti me i ri dhe me uniku ne treg! Super cilesi qendisje dhe punimi. Sasia e limituar keshtu qe kush e merr i pari fito. I Gjeni dhe tek LEFUTURE Albania fizikisht dhe online mund ti porosisni pasi jua sjellim ne cdo vend te botes! Cmimi 800 Leke

Additional information

Weight 0.055 kg
Modeli

Skenderbeu, PilotQR, TFORTIT, Mjes Drek Dark

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Varse Celsash SpeedHunters”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: N/A Category: