Tfortit e Qemalit | Oversize

34.00

Bluzja me menge te shkurtra vjen me nje material shume te lehte dhe te rehatshme. I gjithe punimi nga qepja ne Gjakove e deri tek stampimi ne Tirane eshte MADE IN ALBANIA per te sjellur keshtu produkt konkurent ne treg me cilesine me te mire te mundshme. Prerja eshte oversive dhe e pershtatshme per ato qe kane stil rruge

Additional information

Weight 0.220 kg
Masa

S, M, L, XL, XXL

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Tfortit e Qemalit | Oversize”
Review now to get coupon!

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: N/A Categories: , ,