Speed Hunters #perPerdita

11.00

Bluze #perPerdita SpeedHunters Albania, vijne me cilesine e garantuar QR me ngjyra te ndryshme dhe per ti veshur kudo  ne plazh, ne pune, ne pishine, ne gjume, per me dal me cunat ose per vrap nga ligjeni. 100% pambuk me cmimi 1300 Leke.

Kujdes! Nuk i kemi te gjitha masat per ngjyra keshtu qe kapni ca te kapni.

Transporti brenda Tiranes 200 Leke jashte Tiranes 300 leke

Per ju qe jetoni jashte memedheut jua sjellim kudo qe te jeni ne bote me sistemin e pagesave online me te miren per momentin.

Additional information

Weight 0.110 kg
Masa

S, M, L, XL

Ngjyra

E Zeze, E Kuqe, E gjelbert, jeshile ushtarake, E verdhe, Portokalli, E bardhe

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Speed Hunters #perPerdita”

Your email address will not be published.

SKU: N/A Categories: ,