Shall Shqipnie / 1 copë / 700 Leke

Sale!

5.70

Shall Shqipnie, produkti me i ri i TFORTEVE bashkpunim me cunat e Speed-it. Me dizanj unik dhe te vetmet ne shqiperi ne llojin e tyre.  Shume perdorimshme dhe per cdo stine. Sasia e LIMITUAR! MERRI

 

SpeedHunters
SpeedHunters
Tfortit
Tfortit
Shqiponje
Shqiponje
Clear

Description

Postojme Gjithe Boten!
Per postimet jashte Shqiperie keni disa menyra pagese dhe transporti.

Additional information

Weight 0.110 kg
Zgjidh Modelin

SpeedHunters, Tfortit, Shqiponje

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Shall Shqipnie / 1 copë / 700 Leke”

Your email address will not be published.

SKU: N/A Category: Tags: ,