Shall Shqipnie 3 modelet / 2400 leke

20.00

TRANSPORTI FALAS brenda Rep Shqiperise.

Shall Shqipnie, produkti me i ri i TFORTEVE bashkpunim me cunat e Speed-it. Me dizanj unik dhe te vetmet ne shqiperi ne llojin e tyre. Mund ti perdorni per MASKA kur dilni nga shtepia shume perdorimshme dhe per cdo stine. Sasia e LIMITUAR! MERRI

Description

Shesim dhe dergojme ne te gjithe Boten

Additional information

Weight 0.303 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Shall Shqipnie 3 modelet / 2400 leke”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Categories: ,