Pop Art Hero Bllok me Spirale

2.10

Made with 90grm paper, High grade, spirals, A5 format, with 80 blank pages.

Realizuar me leter 90 grm shume cilesore, Spirale, Format A5, me 80 Flete te bardha.

Description

TRANSPORTI DHE PAGESA

Për porosite brenda Shqiperise me opsioni PAGUAJ NE DOREZIM cmimi eshte 250 Leke/Copa + 200 Lek Transport nëse jetoni në Tirane apo 300 Lekë Jashtë Tiranës per shporten ne teresi.

Additional information

Weight 0.250 kg
Dimensions 3 × 15 × 21 cm
Modeli

Shota, Cercizi, Avni Rustemi, TFORTIT

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pop Art Hero Bllok me Spirale”

Your email address will not be published.

SKU: N/A Category: