Pako 1444 / Letra / Duks / Shall

32.00

Pako 1444 ,e krijuar për BESËLIDHJEN e Lezhës.

Letra Bixhozi PLUS Duks PLUS Shall me Shqiponj. Merri dhe bëja vetes dhuratë ose të dashurit tënd patriot.

Transporti Falas brënda Rep Shqipërisë, 4 euro për Kosovë. Paguaj në dorëzim ose direkt në website.

www.tfortit.al

S
S
M
M
L
L
XL
XL
Clear

Additional information

Weight 0.800 kg
Masa Duksit

S, M, L, XL

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pako 1444 / Letra / Duks / Shall”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: N/A Categories: ,