SET 1444 / 2 pako Letra + 1 Bllok pikesh + 1 Stilolaps | TFORTIT

10.00

Pako letrash me figurat kombetare te personazheve kryesore te Beslidhjes se Lezhes.

PAKO 1444 ka ne te
-2 Pako letra
-1 bllok shenim pikesh
-1 Stilolaps

Cmimi 1200 Leke / 10 Euro

Ku mund ti gjejme?
I gjeni ne te gjitha kancelerite qe bashkpunojme cmimi eshte 500 leke/copa. Kujdes: PAKO 1444 me 2 pako letra, stirolaps dhe bllok e gjeni VETEM ONLINE.

 

89 in stock

Categories: ,

Additional information

Weight 0.252 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “SET 1444 / 2 pako Letra + 1 Bllok pikesh + 1 Stilolaps | TFORTIT”

Your email address will not be published. Required fields are marked *