Lapsat e Kole Idromenos

2.10

Lapsat e Kolës, sjellë nga TFORTIT, për të kujtuar një nga artistët më të mëdhej Shqiptarë, dhe mënyra më e mirë për ta bërë këtë është ajo e të bërit objektin që e shoqëroj atë gjithë jetën e tij. LAPSI!

Pako perbehet nga 5 Lapsa HB. Cmimi per cope eshte 250 Leke

Lapsat e Kolës, sjellë nga TFORTIT për të kujtuar një nga artistët më të mëdhej Shqiptarë, dhe mënyra më e mirë për ta bërë këtë është ajo e të bërit objektin që e shoqëroj atë gjithë jetën e tij. LAPSI! Per me shume www.tfortit.al #Shpërndaje #Kujtoje

Gepostet von Tfortit am Mittwoch, 26. Februar 2020

Out of stock

Category:

Product Description

TRANSPORTI DHE PAGESA

Për porosite brenda Shqiperise me opsioni PAGUAJ NE DOREZIM cmimi eshte 250 Leke/Copa + 200 Lek Transport nëse jetoni në Tirane apo 300 Lekë Jashtë Tiranës per shporten ne teresi.

Additional information

Weight 0.030 kg
Dimensions 2 × 10 × 26 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Lapsat e Kole Idromenos”

Your email address will not be published. Required fields are marked *