King Gent / Oversize / T Shirt

36.50

Mbreti Gent i fisit ilir të ardianëve është padyshim një nga më të përmendurit në historinë e antikitetit. I njohur për sensin e tij të prakticizmit, risive dhe pasionit të tij për biologjinë, ai gjen vend nderi në faqet e historisë. Ishte i fundit mbret ilir.

Bluzja me menge te shkurtra vjen me nje material shume te lehte dhe te rehatshme. I gjithe punimi nga qepja ne Gjakove e deri tek stampimi ne Tirane eshte MADE IN ALBANIA per te sjellur keshtu produkt konkurent ne treg me cilesine me te mire te mundshme. Prerja eshte oversive dhe e pershtatshme per ato qe kane stil rruge.

Additional information

Weight 0.210 kg
Masa

M, L, XL

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “King Gent / Oversize / T Shirt”
Review now to get coupon!

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: N/A Category: