Hoodie Çerçiz

25.00

Ralizimi i pare i saj ka qene ne vitet 2008 nga Tifozat Kuq e Zi ku me pas filloj te hapet dhe gjeresisht si suvenir neper dyqanet e gjirokastres. E rikthjeme perseri per ju ne hoodiet me te mira ne treg nga TFORTIT.

Ngjyra e vetme qe ofrohet ky model eshte e Kuqe.

Additional information

Weight 0.500 kg
Masa

S, M, L, XL

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Hoodie Çerçiz”

Your email address will not be published.

SKU: N/A Categories: , Tags: , , ,