Family Oversize

35.00

Bluzja eshte nje dedikim per grupim West Side Family, ku ne zemer te saj eshte tatuazhi ikonit i Dr Florit dhe mbrapa Family e cila personifikon ate qe vete grupi ka percjell gjate gjithe ketyre viteve, jo thjesht Familje e anes perendimore por Familje me kedo qe degjon muziken e tyre sot e kesaj dite. Ky version vjen me stilin oversize dhe me menge te grisura qe vine te rrumbullakta.

Additional information

Masa

S, M, L, XL, XXL

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Family Oversize”
Review now to get coupon!

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: N/A Category: